Společnost Publicitaria Praha s.r.o.

Naše reklamní agentura Publicitaria Praha působí na českém trhu od roku 1992. Začínali jsme maloplošnou venkovní reklamou, ale postupně jsme portfolium našich služeb rozšířili…

První služby v oboru venkovní reklamy jsme začali poskytovat již v roce 1992. Od té doby pomáháme našim klientům získávat nové zákazníky. Na českém trhu máme dlouholetou tradici.

Publicitaria Praha poskytuje služby v rámci celého území České republiky, a to nejen v oblasti venkovní reklamy, ale i tisku, grafiky a ve spolupráci s partnery i služby v oblasti reklamních a propagačních předmětů. Naší specializací jsou reklamní a informační panely umístěné na sloupech veřejného osvětlení nebo samostatných sloupcích využívané jak k reklamnímu sdělení, tak i k „navigaci“ klienta k sídlu Vaší firmy, či provozovny.

V oblasti venkovní reklamy poskytujeme službu „na klíč“, což zahrnuje vhodný výběr lokalit (sloupů, volných ploch…), grafický návrh plochy, její výrobu, instalaci, předání fotodokumentace, správu a údržbu včetně vyřízení legislativních procesů.

Každý klient je pro nás důležitý! Zakládáme si na osobním profesionálním přístupu.

Za dobu působení naší společnosti na českém trhu jsme získali mnoho zkušeností, které nám pomáhají nabízet našim klientům co nejkvalitnější servis. Díky navigačnímu systému Váš klient najde rychleji cestu k Vám!

Naši zákazníci
Každý náš zákazník je pro nás důležitý! Mezi naše tradiční zákazníky patří…
Napište nám
Jakékoliv Vaše otázky rádi zodpovíme. Napište nám, zeptejte se!
O Publicitarii
Naše reklamní agentura působí na českém trhu od roku 1992..
Reklamní slovník
S námi se ve světe reklamy neztratíte! I proto jsme pro Vás připravili slovníček…

Kontakty

info@publicitaria.cz
Telefon:
241 402 033
222 240 208
602 218 291

Adresa společnosti:
Publicitaria Praha s.r.o.
Matěchova 127/3
140 00 Praha 4

MAPA