Slovníček pojmů

S námi se ve světě reklamy neztratíte! I proto jsme pro Vás připravili malý slovníček pojmů z oblasti reklamy.

CLV
Zkratka CLV reprezentuje City Light Vitrínu. Jedná se o prosvětlenou reklamní plochu ať už pro vnitřní použití (vestibuly metra, podchody) nebo pro použití v podobě prosvětlených panelů u komunikací.

Flex
Flex je panel jednostranný nebo oboustranný, který je umísťován na sloup (nejčastěji sloup veřejného osvětlení, trakční sloup tramvajového či trolejového vedení, apod.). Jedná se o komatexové desky upevněné na sloup pomocí rámu.

Plocha pro krátkodobé kampaně (S-horizont)
Umísťuje se v pěších zónách, ale i v ulicích k oslovení kolemjdoucích.

Navigace, navigační systém
Navigační systém je systém panelů na sloupech, samostatných sloupcích, doplněných případně o billboardy a panely na přemostěních, které navedou Vaše klienty přímo k Vašemu sídlu nebo provozovně. Převážně se jedná o navádění klientů jedoucích osobním automobilem, například k supermarketu, nicméně realizují se i navigace cílené na pěší.

Násobená reklama
Jako násobenou reklamu označujeme použití stejného typu reklamních ploch jdoucí za sebou, což výrazně zvyšuje účinek na potenciálního zákazníka.

Outbanner
Outbanner je venkovní vlajka na sloupu (veřejného osvětlení či jiném). Jedná se o stylové a elegantní reklamní médium vhodné pro kampaně i navigaci.

Podlahová grafika
Podlahovou grafikou se rozumí reklamní plocha na podlaze, například u vstupu/výstupu ze stanic metra. Plochá podlahová grafika se však dá aplikovat na jakoukoliv podlahu, vnitřní i venkovní.

Směrová šipka
Směrová šipka může připomínat dopravní značku. Jedná se o panel o rozměrech 100 x 20 cm nebo 125 x 40 cm na sloupu nebo na samostatném sloupku, na který se umístí logo firmy, šipka a údaj o vzdálenosti – proto je ideálním prvkem do navigačních systémů.

Světelný panel, světelka
Světelka je prosvětlený panel obvykle velikosti 80×120 cm umístěný na sloupu veřejného osvětlení.

Naši zákazníci
Každý náš zákazník je pro nás důležitý! Mezi naše tradiční zákazníky patří…
Napište nám
Jakékoliv Vaše otázky rádi zodpovíme. Napište nám, zeptejte se!
O Publicitarii
Naše reklamní agentura působí na českém trhu od roku 1992..
Reklamní slovník
S námi se ve světe reklamy neztratíte! I proto jsme pro Vás připravili slovníček…

Kontakty

info@publicitaria.cz
Telefon:
241 402 033
222 240 208
602 218 291

Adresa společnosti:
Publicitaria Praha s.r.o.
Matěchova 127/3
140 00 Praha 4

MAPA