NAVIGAČNÍ SYSTÉMY

„Navigační systém slouží ke spolehlivému navedení Vašich zákazníků k Vaší provozovně, aby náhodou nezabloudili ke konkurenci.“

Navigační systém je soubor reklamních ploch a panelů umístěných na sloupech veřejného osvětlení, sloupech trakčního vedení, případně na samostatných sloupcích, které kombinují informační a reklamní funkci. Propracované soubory reklamních ploch a panelů mohou být připraveny jak pro navádění osobních automobilů, tak pro navádění pěších zákazníků.

Základem navigace pro automobily jsou především panely FLEX a směrové šipky, které mohou být doplněny panely na mostech či billboardovými plochami.

Pro navigaci pro pěší se využívají zejména S-horizonty, panely Flex, Outbannery, plochy na telefonních budkách  a podlahová grafika.

Společnost Publicitaria Praha připravuje navigační systémy „na míru“ a „na klíč“. Zkušenosti našeho grafického studia navíc pomohou vytvořit takový grafický návrh, který zvýší jejich účinnost.

Navigační systémy efektivně slouží řadě obchodních center i malých obchodů, hotelům, benzinovým čerpadlům, sídlům firem, logistickým centrům, autoservisům, restauracím, kavárnám, cykloservisům, divadlům, apod. Při výběru vhodných lokalit pro umístění jednotlivých prvků navigace je respektováno přání klienta i legislativní předpisy.

Reklamní prostor na sloupech veřejného osvětlení lze rovněž využít pro krátkodobé kampaně, které slouží pro uvedení nového výrobku či služby na trh, informují o slevových akcích a aktuálních nabídkách či pro posílující povědomí o Vaší značce. Pro kampaně se ideálně hodí Flexy, Outbannery a plochy S-horizont.

 

FLEX

67 x 90 cm, 80 x 120 cm | jednostranné/oboustranné | navigace pro automobily, dlouhodobý pronájem

Flex je jednostranný nebo oboustranný panel většinou umístněný na sloupech veřejného osvětlení nebo trakčního vedení tramvají či trolejbusů.

Spojuje prvky reklamy a informace. Často bývá využíván k vytvoření „navigačního systému“ k prodejnám, hotelům, autoservisům, benzinovým čerpadlům, logistickým centrům, sídlům firem, apod.

 

OUTBANNER

50 x 120 cm a 50 x 200 cm | oboustranné | kampaně, image reklama, navigace pro pěší, dlouhodobý pronájem

Outbanner je venkovní vlajka umístěná na sloupech veřejného osvětlení nebo trakčního vedení tramvají či trolejbusů.

Je to vždy oboustranná reklamní plocha vhodná na image reklamu a krátkodobé kampaně na výrobky, služby i konání sportovních či kulturních akcí, je ale využitelná i pro navigaci pro pěší.

Zejména při násobené reklamě se jedná o velmi efektní i efektivní reklamní plochu.

 

SMĚROVÁ ŠIPKA

Různé formáty – nejčastěji 100 x 20 cm | jednostranné | dlouhodobý pronájem

Směrová šipka je umístěna na sloupech veřejného osvětlení nebo samostatných sloupcích a slouží především k navigaci.

 

 

 

 

S-HORIZONT

60 x 85 cm | jednostranné | kampaně, krátkodobý pronájem

Tato plocha cílí na pěšího zákazníka. Je primárně určena pro krátkodobé kampaně a umožňuje pravidelně informovat o aktuálních akcích, nabídkách, slevách a například i o produktech nově uváděných na trh. Reklamní plochy S-horizont umožňují jednoduchou výměnu reklamního sdělení v průběhu kampaně.

 

 

Naši zákazníci
Každý náš zákazník je pro nás důležitý! Mezi naše tradiční zákazníky patří…
Napište nám
Jakékoliv Vaše otázky rádi zodpovíme. Napište nám, zeptejte se!
O Publicitarii
Naše reklamní agentura působí na českém trhu od roku 1992..
Reklamní slovník

S námi se ve světě reklamy neztratíte! I proto jsme pro Vás připravili slovníček…

Kontakty

info@publicitaria.cz
Telefon:
241 402 033
222 240 208
602 218 291

Adresa společnosti:
Publicitaria Praha s.r.o.
Matěchova 127/3
140 00 Praha 4

MAPA